Strona główna Parafia Duszpasterstwo Kurs Małżeński
Kurs Małżeński
Zapraszamy na kurs małżeński

Drogi Mężu! Droga Żono! Zapraszamy Was na Kurs Małżeński!

Czy chciałabyś chodzić z własnym mężem na romantyczne randki?

Czy chciałbyś, aby Twoja żona mniej się obrażała, a bardziej Cię doceniała?

Czy marzycie, aby Wasze potrzeby były zaspokojone?

A może macie dosyć wtrącających się teściów?

Lub jest dobrze, ale obawiacie się małżeńskiej rutny?

 
Jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, zapraszamy na Kurs Małżeński. Jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie. Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem. Jest doskonałym miejscem zarówno dla małżeństw trwających w silnych relacjach jak i dla tych, które zmagają się z trudnościami.
Więcej…
 
Zapraszamy na kurs małżeński
Czy chciałabyś chodzić z własnym mężem na romantyczne randki?

Czy chciałbyś, aby Twoja żona mniej się obrażała, a bardziej Cię doceniała?

Czy marzycie, aby Wasze potrzeby były zaspokojone?

A może macie dosyć wtrącających się teściów?

Lub jest dobrze, ale obawiacie się małżeńskiej rutyny?

 

Jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, zapraszamy na Kurs Małżeński. Jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie. Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem.

Jest doskonałym miejscem zarówno dla małżeństw trwających w silnych relacjach jak i dla tych, które zmagają się z trudnościami.

Więcej…
 
Wspomnienia uczestników poprzednich edycji Kursu
W sobotę 1 października 23 pary małżeńskie rozpoczęły pierwszą sesję Kursu Małżeńskiego. Podczas kolejnych siedmiu sesji małżonkowie będą mogli rozmawiać ze sobą na najważniejsze tematy dotyczące ich relacji. Każde małżeństwo, siedząc przy osobnym stoliku, przy kawie, herbacie i dobrym ciastku, ma szansę oderwać się od zabieganej codzienności, poczuć jak na randce i w takiej atmosferze z dystansem spojrzeć na to, co dobre i to, co trudne w budowaniu małżeństwa. W rozmowach nie przeszkadzają dzieci, bawią się w tym czasie pod dobrą opieką.

Małżonkowie uczestniczący w poprzedniej edycji kursu, jesienią 2015 r., podzielili się z nami swoim doświadczeniem tego czasu:

Więcej…
 
Zapraszamy na Kurs Małżeński

Czy chciałabyś chodzić z własnym mężem na romantyczne randki? Czy chciałbyś, aby Twoja żona mniej się obrażała, a bardziej Cię doceniała? Czy marzycie, aby Wasze potrzeby były zaspokojone? A może macie dosyć wtrącających się teściów?

Jeżeli wasze małżeństwo jest dla was ważne, zapraszamy na Kurs Małżeński. Jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie. Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem. Jest doskonałym miejscem zarówno dla małżeństw trwających w silnych relacjach jak i dla tych, które zmagają się z trudnościami.

Więcej…