Strona główna Parafia Informator parafialny Pielgrzymki
Pielgrzymki


Pielgrzymka samolotowo-autokarowa do Meksyku

Termin: 20-29.11.2019 r.

Cena: 7 600 zł

 

Program:

Dzień 1 (20 listopada)

Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie (Okęcie) o godz. 4.00. Dojazd na lotnisko (19.11) we własnym zakresie lub transfer grupy z Krakowa (ul. Klasztorna 11) po wcześniejszym ustaleniu. Msza św. w kaplicy na lotnisku. Wylot o godz. 6.25 do Mexico City z międzylądowaniem w Paryżu. Planowy przylot do Meksyku o godz. 16.05. Spotkanie z przewodnikiem i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Więcej…
 
Pielgrzymki w 2020 roku

Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w planowanych przez naszą parafię pielgrzymkach, na które pragniemy wyruszyć w 2020 roku:

- samolotowo-autokarowa do Meksyku - do Matki Bożej w Guadalupe (5-14 lutego),

- autokarowa do Wilna - szlakiem Bożego Miłosierdzia (15-19 kwietnia),

- samolotowo-autokarowa do Libanu - nawiedzenie grobu św. Szarbela (6-13 czerwca),

- samolotowo-autokarowa do Grecji - szlakiem św. Pawła (22-29 września).

Dokładne dane dot. pielgrzymek (potwierdzenie terminu, koszt i program wyjazdu) zostaną podane na naszej stronie internetowej w najbliższym czasie. Na chwilę obecną zbieramy wstępne zgłoszenia od chcących wziąć udział w pielgrzymkach.

Więcej…
 
Pielgrzymka autokarowa do Wilna
Termin: 15-19.04.2020 r.

Cena: 520 zł + 100 euro

 

Program:

Dzień 1 (środa, 15 kwietnia)

O godz. 6.00 zbiórka przy bazylice Cystersów w Mogile (Kraków, ul. Klasztorna 11), Msza św., błogosławieństwo na drogę. Przejazd do Świnic Warckich i Głogowca: nawiedzenie domu rodzinnego św. s. Faustyny oraz kościoła parafialnego. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Siemiatycz do Domu Rekolekcyjnego prowadzonego przez Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus.

Więcej…
 
Pielgrzymka samolotowo-autokarowa do Libanu

Termin: 6-13.06.2020 r.

Cena: ok. 4 000 zł

 

Program:

Dzień 1 POLSKA – LIBAN

Zbiórka przy opactwie Cystersów w Mogile. Msza św. Wyjazd do Warszawy na lotnisko. Zbiórka na lotnisku Chopina, odprawa. Przelot do Bejrutu.

Dzień 2 BEJRUT – ANNAJA – JAABATA

Przylot do Bejrutu. Transfer do hotelu, odpoczynek. Późne śniadanie. Przejazd do Annaja. Zwiedzanie klasztoru św. Marona. Modlitwa przy relikwiach św. Charbela, nawiedzenie nowego kościoła oraz pustelni św. Piotra i Pawła, w której św. Charbel spędził ostatnie lata swojego życia. Przejazd w kierunku Jaabata (sanktuarium św. Rafki). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Więcej…
 
Pielgrzymka samolotowo-autokarowa do Grecji

Termin: 22-29.09.2020 r.

Cena: ok. 4 000 zł

 

Program:

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku Kraków-Balice. Odprawa, wylot do Tesalonik. Przejazd na Riwierę Olimpijską. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Kawali. Przyjazd przez Filippię (ruiny więzienia św. Pawła, miejsce chrztu św. Lidii). Przejazd do na obiadokolację. Nocleg.

Więcej…